Farby do malowania twarzy

Hiszpańska firma Jovi posiada w swoim asortymencie szeroki wybór farb do malowania twarzy. Tego typu produkty doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju przyjęciach urodzinowych urządzanych dla najmłodszych, a także na festynach, przy wesołych miasteczkach i nie tylko. Stanowią świetny pomysł na zaangażowanie dzieci do wspólnej zabawy.

Dzięki produkowanym w barcelońskiej fabryce produktom dzieci w każdym wieku mogą cieszyć się ze stworzonej na swoim własnym ciele podobiźnie tygrysa, niedźwiedzia lub innego zwierzątka – jedynym ograniczeniem w tej sprawie jest wyobraźnia!

Wszystkie produkowane przez Jovi farby do malowania twarzy są nietoksyczne, dzięki czemu mogą być bez żadnych obaw wykorzystywane przez dzieci. Dowodem na to, że artykuły plastyczne Jovi są całkowicie bezpieczne do stosowania dla osób w każdym wieku jest to, że wszystkie z nich są produkowane zgodnie z europejskimi oraz międzynarodowymi normami. Dodatkowo produkty Jovi posiadają szereg certyfikatów jakości, z którymi mogą się Państwo zapoznać na innej stronie.

Jako wyłączny importer artykułów plastycznych Jovi możemy zaoferować farby do malowania twarzy w wielu różnych, atrakcyjnych kolorach. Produkty te są trwałe i umożliwiają tworzenie nawet najbardziej wymyślnych obrazów na skórze.