Artykuły dla przedszkoli

Artykuły dla przedszkoli

Jako wyłączny importer produktów hiszpańskiej marki Jovi możemy potwierdzić o wysokiej jakości oferowanych przez nią towarów. Na tej stronie mamy przyjemność zapoznać Państwa z ich ofertą artykułów dla przedszkoli.

Wszyscy doskonale wiemy, jak kreatywne potrafią być dzieci. Jednak to do dorosłych należy zapewnienie najmłodszym produktów plastycznych do twórczej zabawy. Szczególnie ważne jest to, by podczas pobytu w przedszkolu dzieci miały możliwość tworzenia swoich autorskich dzieł sztuki. Naszą ofertę kierujemy zatem do wszystkich placówek, którym zależy na artystycznym rozwoju swoich podopiecznych.

W asortymencie Jovi dostępne są artykuły dla przedszkoli zarówno do rysowania, malowania, jak i modelowania. Jeżeli chodzi o malowanie, proponujemy również produkty, pozwalające tworzyć oryginalne obrazy na twarzy i całym ciele. W ramach akcesoriów do rysowania proponujemy kredki świecowe w wielu kształtach oraz różnokolorowe flamastry – również te z brokatem, metalizowane oraz do tkanin. Jeżeli chodzi o malowanie, polecamy szczególnie farby do malowania palcami oraz do twarzy. Do modelowania zaś proponujemy glinę, ciastolinę oraz plastelinę, z których można tworzyć dowolne kształty i postacie.

Gwarantujemy, że artykuły dla przedszkoli Jovi są w pełni bezpieczne i nietoksyczne, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez dzieci.

 

Artykuły dla przedszkoli, plastelina dla przedszkoli

PLASTELINA JOVI

Plastelina jest masą do modelowania, nietwardniejącą. Jest przyjemna w dotyku, bardzo plastyczna i niezbyt ciągliwa. Plastelina Jovi wykorzystuje napełniacz roślinny, dzięki czemu ten sam ciężar produktu posiada o 33% więcej objętości,a pamiętajmy o tym , że dla dzieci w zabawie ważna jest właśnie objętość.Inną ważną cechą charakterystyczną plasteliny Jovi jest jej zwiększona plastyczność i niezwykle żywe kolory. Nietoksyczna bezpieczna dla dziecka.

Zalety

 • Mocna tekstura
 • Giętka i elastyczna:bardzo łatwo wyjąć ją z foremki,nie niszcząc krztałtu.Można ją łatwo wygładzać palcami,nie pozostawiając śladów
 • Może być modelowana w niskich temperaturach.
 • Ma dużą plastyczność i konsystencję,utworzone formy nie deformują się.
 • Łatwo się modeluje.
 • Pozwala na mieszanie kolorów.
 • Szeroka gama 15 żywych kolorów + 6 kolorów fluorescencyjnych.
 • Nie wysycha.
 • Plastelinę można pokryć werniksem.W ten sposób zabezpieczamy ją przed kurzem.

Przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat. Może być wykorzystywana także przez dorosłych, niezależnie od wieku, do modelowania, wykonywania form, modeli uzębienia,figurek do filmów rysunkowych,wykonywania ćwiczeń terapeutycznych.

Ma zastosowanie do prac manualnych takich jak : koła lub kulki,makaroniki, podstawowe figury geometryczne. Do technik takich jak : Inkrustacja, modelowanie na stelażu, malowanie z plasteliną.

Cele dydaktyczne:

 • Rozwój zmysłu estetycznego
 • Rozwijanie sprawności manualnej w pracy trójwymiarowej
 • Rozróżnianie płaszczyzny i trójwymiarowości.
 • Ćwiczenie sprawności palców.
 • Stymulowanie tworzenia form artystycznych w odpowiedzi na określony bodziec.
 • Rozwój motoryki małej.

Sposób czyszczenia:

 • Nigdy nie należy suszyć ubrań w suszarce automatycznej, ponieważ mogłoby to uniemożliwić późniejsze usunięcie plam. Należy ręcznie usunąć możliwie jak największą ilość produktu : można wykorzystać samą plastelinę, żeby odkleić jej resztki z ubrania.
 • Normalnie pranie w pralce powinno wystarczyć do usunięcia plam. Jeśli pozostaną jeszcze jakieś resztki, można uprać ubranie ręcznie mydłem w kostce.

 

Artykuły dla przedszkoli – Plastelina – Dostępne opakowania:

 • 30 kostek 50g w 15 kolorach (2 kostki z koloru) art. 70S
 • 30 kostek 50g w 5 kolorach (6 kostek z koloru) art. 70B
 • 30 kostek 50g w 6  kolorach, fluorescencyjne (5 kostek z koloru) art. 70F
 • 10 kostek 50g , 10 kolorów, art. 70/10S
 • 15 kostek 150g, 15 kolorów, art. 71S
 • 15 kostek 150g w 5 kolorach (3 kostki z koloru) art. 71B
 • 10 kostek 150g, 10 kolorów, art. 71/10S
 • 15 kostek 350g, 15 kolorów, art. 72S
 • 15 kostek 350g w 5 kolorach (3 kostki z koloru) art. 72B

 

 

 

Flamastry dla przedszkoli, artykuły dla przedszkoli

FLAMASTRY JOVI

Wysokiej jakości flamastry Jovi, posiadają niewciskaną i wydajną końcówkę, 3mm, i wentylowaną skuwkę, bez której wytrzymują do 96h. Tusze wykonane są z barwników spożywczych, bez alkoholu. Flamastry nadają się do rysowania na wszystkich rodzajach papieru, z wyjątkiem tych mocno satynowanych i porowatych. Dobrze się wchłaniają i nie rozmazują. Ponieważ zastosowane tusze są zmywalne, z rąk i ubrań, flamastry Jovi nadają się dla Dzieci od 4 lat.

Flamaster jest przyrządem do rysowania cechującym się dużą precyzją, jednolitością i intensywnością kreślonych linii, wymagającym przy tym w miarę szybkiego wykonania ruchów. Flamastry dozują i przenoszą na papier dokładnie określoną ilość tuszu i posługiwanie się nimi nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów, oprócz zamykania skuwki po każdorazowym użyciu, aby zapobiec wysychaniu tuszu, znajdującego się wewnątrz flamastra.Flamastry JOVI nadają się do rysowania na wszystkich materiałach, z wyjątkiem tych, które są mocno satynowe lub porowate. Ponieważ wykorzystywane tusze są zmywalne

Zalety:

 • Tusze wykonane z barwników spożywczych.
 • Końcówka bardzo mocna i odporna.
 • Korek bezpieczeństwa.
 • Skuwka zaciskowa, z otworkiem wentylacyjnym, odporna na deformacje.
 • 24 atrakcyjne kolory.
 • Flamastry MAXI mają końcówkę w kształcie strzałki, zapobiegającą wciskaniu.
 • Zmywalne zarówno z rąk, jak i z ubrań.

 

 

Artykuły dla przedszkoli – Flamastry – Dostępne opakowania:

 • 96 flamastrów w kubełku w 8 kolorach (12 flamastrów z koloru) art. 1696
 • 144 flamastry w pudełku w 12 kolorach (12 flamastrów z koloru) art. 1699

 

Artykuły dla przedszkoli, flamastry duże opakowanie,

FLAMASTRY MAXI JOVI

Wysokiej jakości flamastry Jovi MAXI posiadają niewciskaną i wydajną końcówkę, 5,8mm, i wentylowaną skuwkę, bez której wytrzymują do 96h. Tusze wykonane są z barwników spożywczych, bez alkoholu. Flamastry nadają się do rysowania na wszystkich rodzajach papieru, z wyjątkiem tych mocno satynowanych i porowatych. Dobrze się wchłaniają i nie rozmazują. Ponieważ zastosowane tusze są zmywalne, z rąk i ubrań, flamastry Jovi nadają się dla Dzieci od 4 lat.

 

Artykuły dla plastyków – Farby plakatowe –  Dostępne opakowania:

 • 48 flamastrów w kubełku, w 12 kolorach (4 flamastry z koloru) art. 1748
 • 96 flamastrów w pudełku, w 12 kolorach (8 flamastrów z koloru) art. 1799

 

Farby plakatowe w butelkach, artykuły dla przedszkoli

FARBY PLAKATOWE JOVI

Malowanie farbami plakatowymi nigdy Ci się nie znudzi. Bogactwo kolorów pobudzi Twoją wyobraźnię. Łącząc kolory otrzymasz taki, o jakim marzyłeś. Do malowania na każdej powierzchni, na papierze, kartonie, drewnie , glinie czy ciastoplastelinie. Używając akcesorii typu pędzel, szpatułka, gąbka czy wałek, można osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

Artykuły dla plastyków – Dostępne pojemności: 250ml, 500ml, 1000ml

Dostępne kolory: biały, żółty, pomarańcz, czerwony, różowy, cielisty, brązowy, seledyn, zielony, błękit, granatowy, fioletowy, czarny, dodatkowo w pojemności 500ml srebrna i złota.

Artykuły dla przedszkoli, kredki świecowe duże opakowanie,

KREDKI ŚWIECOWE TRÓJKĄTNE JOVI

Kredki świecowe trójkątne nie brudzące i niełamliwe, o żywych i świecących kolorach. Posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu doskonale dostosowują się do ręki dziecka. Długość kredki oraz jej kształt uczą prawidłowego układu ręki. Pozwalają kreślić łagodne i jednolite linie. Są bardzo wydajne, ponieważ cała kredka jest wkładem.

Opakowanie zwiera 300szt. kredek w 12 kolorach (25szt. z koloru) art. 979

Artykuły dla przedszkoli, kredki świecowe duże opakowanie,

KREDKI ŚWIECOWE Z TEMPERÓWKĄ JOVI

Kredki świecowe trójkątne nie brudzące i niełamliwe, o żywych i świecących kolorach. Posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu doskonale dostosowują się do ręki dziecka. Długość kredki oraz jej kształt uczą prawidłowego układu ręki. Pozwalają kreślić łagodne i jednolite linie. Są bardzo wydajne, ponieważ cała kredka jest wkładem.

Kubełek zwiera 72szt. kredek w 12 kolorach (6szt. z koloru) art. 973/72

Artykuły dla przedszkoli, kredki świecowe duże opakowanie,

KREDKI ŚWIECOWE OKRĄGŁE JOVI

Małe, okrągłe, miękkie… Takie są kredki świecowe Jovicolor!
Nadają się dla odbiorców w każdym wieku, jednak szczególnie zalecane jako pierwsze kredki dla małych dzieci. Dlaczego? Ponieważ nie brudzą rąk, są bezwonne i nie łamią się.Pozwalają kreślić łagodne i jednolite linie. Są bardzo wydajne , ponieważ cała kredka jest wkładem. Doskonałe przy cieniowaniu.

Opakowanie zawiera 300szt. kredek w 12 kolorach (25szt. z koloru) art. 989

Artykuły dla przedszkoli, kredki świecowe duże opakowanie,

KREDKI ŚWIECOWE OKRĄGŁE Z TEMPERÓWKĄ

Małe, okrągłe, miękkie… Takie są kredki świecowe Jovicolor!
Nadają się dla odbiorców w każdym wieku, jednak szczególnie zalecane jako pierwsze kredki dla małych dzieci. Dlaczego? Ponieważ nie brudzą rąk, są bezwonne i nie łamią się.Pozwalają kreślić łagodne i jednolite linie. Są bardzo wydajne , ponieważ cała kredka jest wkładem. Doskonałe przy cieniowaniu.

Kubełek zawiera 60szt. kredek w 12 kolorach (5szt. z koloru) art. 980/60

Artykuły dla przedszkoli, pastele duże opakowanie,

PASTELE – MIĘKKIE KREDKI JOVI

Miękkie, okrągłe kredki świecowe, o żywych i świecących
kolorach. Kredki nadają się dla odbiorców w każdym wieku. Szczególnie zalecane dla małych dzieci, ze względu na ich miękką fakturę. Kryjące. Kredki można stosować na wszystkich rodzajach papieru , brystolu i kartonie, jak również na powierzchniach drewnianych. Bezwonne. Przyjemne i wygodne w rysowaniu. Są bardzo wydajne, ponieważ cała kredka jest wkładem.

Opakowanie zawiera 144szt. kredek w 12 kolorach (12 kredek z koloru) art. 939

Artykuły dla przedszkoli, kredki świecowe duże opakowanie,

KREDKI ŚWIECOWE SZEŚCIOKĄTNE DŁUGIE JOVI

Kredki bardzo wytrzymałe o jednolitej budowie i wyjątkowo intensywnej kolorystyce, które świetnie pokrywają papier. Są przy tym bardzo wydajne, gdyż cała kredka jest wkładem. Ich sześciokątny kształt chroni przed zsunięciem się z biurka. Są przyjemne i wygodne w rysowaniu, lekko przesuwają się po papierze. Bezwonne, nie kleją się i nie wydzielają wilgoci.

Opakowanie zawiera 300 kredek (25szt z koloru) art. 909

 

Zobacz pozostałe artykuły z Naszej oferty przedstawione w wygodnym katalogu KLIK