Artykuły dla przedszkoli

Artykuły dla przedszkoli

Jako wyłączny importer produktów hiszpańskiej marki Jovi możemy potwierdzić o wysokiej jakości oferowanych przez nią towarów. Na tej stronie mamy przyjemność zapoznać Państwa z ich ofertą artykułów dla przedszkoli.

Wszyscy doskonale wiemy, jak kreatywne potrafią być dzieci. Jednak to do dorosłych należy zapewnienie najmłodszym produktów plastycznych do twórczej zabawy. Szczególnie ważne jest to, by podczas pobytu w przedszkolu dzieci miały możliwość tworzenia swoich autorskich dzieł sztuki. Naszą ofertę kierujemy zatem do wszystkich placówek, którym zależy na artystycznym rozwoju swoich podopiecznych.

W asortymencie Jovi dostępne są artykuły dla przedszkoli zarówno do rysowania, malowania, jak i modelowania. Jeżeli chodzi o malowanie, proponujemy również produkty, pozwalające tworzyć oryginalne obrazy na twarzy i całym ciele. W ramach akcesoriów do rysowania proponujemy kredki świecowe w wielu kształtach oraz różnokolorowe flamastry – również te z brokatem, metalizowane oraz do tkanin. Jeżeli chodzi o malowanie, polecamy szczególnie farby do malowania palcami oraz do twarzy. Do modelowania zaś proponujemy glinę, ciastolinę oraz plastelinę, z których można tworzyć dowolne kształty i postacie.

Gwarantujemy, że artykuły dla przedszkoli Jovi są w pełni bezpieczne i nietoksyczne, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez dzieci.

Artykuły dla przedszkoli, plastelina dla przedszkoliPlastelina jest masą do modelowania, nietwardniejącą. Jest przyjemna w dotyku, bardzo plastyczna i niezbyt ciągliwa. Plastelina Jovi wykorzystuje napełniacz roślinny, dzięki czemu ten sam ciężar produktu posiada o 33% więcej objętości. Inną ważną cechą charakterystyczną plasteliny Jovi jest jej zwiększona plastyczność i niezwykle żywe kolory. Nietoksyczna bezpieczna dla dziecka.
Dostępne opakowania:

 • 30 kostek 50g w 15 kolorach (2 kostki z koloru) art. 70S
 • 30 kostek 50g w 5 kolorach (6 kostek z koloru) art. 70B
 • 30 kostek 50g w 6  kolorach, fluorescencyjne (5 kostek z koloru) art. 70F
 • 10 kostek 50g , 10 kolorów, art. 70/10S
 • 15 kostek 150g, 15 kolorów, art. 71S
 • 15 kostek 150g w 5 kolorach (3 kostki z koloru) art. 71B
 • 10 kostek 150g, 10 kolorów, art. 71/10S
 • 15 kostek 350g, 15 kolorów, art. 72S
 • 15 kostek 350g w 5 kolorach (3 kostki z koloru) art. 72B

Flamastry dla przedszkoli, artykuły dla przedszkoliWysokiej jakości flamastry Jovi, posiadają niewciskaną i wydajną końcówkę, 3mm, i wentylowaną skuwkę, bez której wytrzymują do 96h. Tusze wykonane są z barwników spożywczych, bez alkoholu. Flamastry nadają się do rysowania na wszystkich rodzajach papieru, z wyjątkiem tych mocno satynowanych i porowatych. Dobrze się wchłaniają i nie rozmazują. Ponieważ zastosowane tusze są zmywalne, z rąk i ubrań, flamastry Jovi nadają się dla Dzieci od 4 lat.

Dostępne opakowania:

 • 96 flamastrów w kubełku w 8 kolorach (12 flamastrów z koloru) art. 1696
 • 144 flamastry w pudełku w 12 kolorach (12 flamastrów z koloru) art. 1699

Artykuły dla przedszkoli, flamastry duże opakowanie, Wysokiej jakości flamastry Jovi MAXI posiadają niewciskaną i wydajną końcówkę, 5,8mm, i wentylowaną skuwkę, bez której wytrzymują do 96h. Tusze wykonane są z barwników spożywczych, bez alkoholu. Flamastry nadają się do rysowania na wszystkich rodzajach papieru, z wyjątkiem tych mocno satynowanych i porowatych. Dobrze się wchłaniają i nie rozmazują. Ponieważ zastosowane tusze są zmywalne, z rąk i ubrań, flamastry Jovi nadają się dla Dzieci od 4 lat.

Dostępne opakowania:

 • 48 flamastrów w kubełku, w 12 kolorach (4 flamastry z koloru) art. 1748
 • 96 flamastrów w pudełku, w 12 kolorach (8 flamastrów z koloru) art. 1799

Farby plakatowe w butelkach, artykuły dla przedszkoliMalowanie farbami plakatowymi nigdy Ci się nie znudzi. Bogactwo kolorów pobudzi Twoją wyobraźnię. Łącząc kolory otrzymasz taki, o jakim marzyłeś. Do malowania na każdej powierzchni, na papierze, kartonie, drewnie , glinie czy ciastoplastelinie. Używając akcesorii typu pędzel, szpatułka, gąbka czy wałek, można osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

Dostępne pojemności: 250ml, 500ml, 1000ml

Dostępne kolory: biały, żółty, pomarańcz, czerwony, różowy, cielisty, brązowy, seledyn, zielony, błękit, granatowy, fioletowy, czarny, dodatkowo w pojemności 500ml srebrna i złota.

Artykuły dla przedszkoli, kredki świecowe duże opakowanie, Kredki świecowe trójkątne nie brudzące i niełamliwe, o żywych i świecących kolorach. Posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu doskonale dostosowują się do ręki dziecka. Długość kredki oraz jej kształt uczą prawidłowego układu ręki. Pozwalają kreślić łagodne i jednolite linie. Są bardzo wydajne, ponieważ cała kredka jest wkładem.

Opakowanie zwiera 300szt. kredek w 12 kolorach (25szt. z koloru) art. 979

Artykuły dla przedszkoli, kredki świecowe duże opakowanie,

Kredki świecowe trójkątne nie brudzące i niełamliwe, o żywych i świecących kolorach. Posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu doskonale dostosowują się do ręki dziecka. Długość kredki oraz jej kształt uczą prawidłowego układu ręki. Pozwalają kreślić łagodne i jednolite linie. Są bardzo wydajne, ponieważ cała kredka jest wkładem.

Kubełek zwiera 72szt. kredek w 12 kolorach (6szt. z koloru) art. 973/72

Artykuły dla przedszkoli, kredki świecowe duże opakowanie, Małe, okrągłe, miękkie… Takie są kredki świecowe Jovicolor!
Nadają się dla odbiorców w każdym wieku, jednak szczególnie zalecane jako pierwsze kredki dla małych dzieci. Dlaczego? Ponieważ nie brudzą rąk, są bezwonne i nie łamią się.Pozwalają kreślić łagodne i jednolite linie. Są bardzo wydajne , ponieważ cała kredka jest wkładem. Doskonałe przy cieniowaniu.

Opakowanie zawiera 300szt. kredek w 12 kolorach (25szt. z koloru) art. 989

art980_60

Małe, okrągłe, miękkie… Takie są kredki świecowe Jovicolor!
Nadają się dla odbiorców w każdym wieku, jednak szczególnie zalecane jako pierwsze kredki dla małych dzieci. Dlaczego? Ponieważ nie brudzą rąk, są bezwonne i nie łamią się.Pozwalają kreślić łagodne i jednolite linie. Są bardzo wydajne , ponieważ cała kredka jest wkładem. Doskonałe przy cieniowaniu.

Kubełek zawiera 60szt. kredek w 12 kolorach (5szt. z koloru) art. 980/60

Artykuły dla przedszkoli, pastele duże opakowanie, Miękkie, okrągłe kredki świecowe, o żywych i świecących
kolorach. Kredki nadają się dla odbiorców w każdym wieku. Szczególnie zalecane dla małych dzieci, ze względu na ich miękką fakturę. Kryjące. Kredki można stosować na wszystkich rodzajach papieru , brystolu i kartonie, jak również na powierzchniach drewnianych. Bezwonne. Przyjemne i wygodne w rysowaniu. Są bardzo wydajne, ponieważ cała kredka jest wkładem.

Opakowanie zawiera 144szt. kredek w 12 kolorach (12 kredek z koloru) art. 939

Artykuły dla przedszkoli, kredki świecowe duże opakowanie, Kredki bardzo wytrzymałe o jednolitej budowie i wyjątkowo intensywnej kolorystyce, które świetnie pokrywają papier. Są przy tym bardzo wydajne, gdyż cała kredka jest wkładem. Ich sześciokątny kształt chroni przed zsunięciem się z biurka. Są przyjemne i wygodne w rysowaniu, lekko przesuwają się po papierze. Bezwonne, nie kleją się i nie wydzielają wilgoci.

Opakowanie zawiera 300 kredek (25szt z koloru) art. 909