Artykuły dla przedszkoli

Jako wyłączny importer produktów hiszpańskiej marki Jovi możemy potwierdzić o wysokiej jakości oferowanych przez nią towarów. Na tej stronie mamy przyjemność zapoznać Państwa z ich ofertą artykułów dla przedszkoli.

Wszyscy doskonale wiemy, jak kreatywne potrafią być dzieci. Jednak to do dorosłych należy zapewnienie najmłodszym produktów plastycznych do twórczej zabawy. Szczególnie ważne jest to, by podczas pobytu w przedszkolu dzieci miały możliwość tworzenia swoich autorskich dzieł sztuki. Naszą ofertę kierujemy zatem do wszystkich placówek, którym zależy na artystycznym rozwoju swoich podopiecznych.

W asortymencie Jovi dostępne są artykuły zarówno do rysowania, malowania, jak i modelowania. Jeżeli chodzi o malowanie, proponujemy również produkty, pozwalające tworzyć oryginalne obrazy na twarzy i całym ciele. W ramach akcesoriów do rysowania proponujemy kredki świecowe w wielu kształtach oraz różnokolorowe flamastry – również te z brokatem, metalizowane oraz do tkanin. Jeżeli chodzi o malowanie, polecamy szczególnie farby do malowania palcami oraz do twarzy. Do modelowania zaś proponujemy glinę, ciastolinę oraz plastelinę, z których można tworzyć dowolne kształty i postacie.

Gwarantujemy, że artykuły dla przedszkoli Jovi są w pełni bezpieczne i nietoksyczne, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez dzieci.