Artykuły dla plastyków

Doskonale wiemy, jak czasami artystom jest trudno odnaleźć produkt, na którym im zależy. W końcu aby zrealizować swoją wizję obrazu czy jakiegokolwiek innego dzieła sztuki konieczne jest posiadanie wysokiej jakości akcesoriów i produktów, które to umożliwią. Hiszpańska marka Jovi proponuje najlepsze artykuły dla plastyków, jakie istnieją na rynku. Wszystkie z nich odpowiadają na aktualne europejskie oraz międzynarodowe normy oraz posiadają szereg certyfikatów jakości. Obecnie są one jednymi z najczęściej wybieranych produktów przed wszystkich miłośników kreatywnego spędzania czasu.

Jako wyłączny importer artykułów dla plastyków Jovi proponujemy Państwu m.in. takie produkty, jak lakier wodno-akrylowy do utrwalenia kolorów, akwarele, pędzelki w różnych kształtach, wykonane z gąbki wałki do farb, pojemniki z blokadą wylania czy glina modelarska w wielu kolorach. Szeroka oferta producenta Jovi umożliwia zarówno stworzenie na płótnie wspaniałego obrazu, jak i wykreowanie dowolnego modelu z profesjonalnej gliny twardniejącej na powietrzu. Proponujemy również gotową do użycia masę papierową o różnej gramaturze (m.in. 1000, 680 i 170g).

Dostarczamy artykuły dla plastyków od firmy Jovi do różnego rodzaju sklepów z akcesoriami malarskimi i nie tylko. Jesteśmy zaufanym partnerem handlowym – zapraszamy do współpracy!

art85art88art86G_aMasa do modelowania wykonana z gliny, twardniejąca na powietrzu, nie wymaga wypalania. Nadaje się do użytku w czasie zajęć szkolnych lub dla artystów plastyków, jako wprowadzenie do rzeźby. Aby masa nie wysychała, należy po użyciu zamknąć w szczelnym pojemniku. Przedmioty wykonane z pasty modelarskiej Jovi można malować farbami Jovi decor, farbami plakatowymi lub po prostu lakierem w celu zabezpieczenia i nadania połysku figurze.  Występuje w 3 wersjach kolorystycznych: biała, szara, terracotta

Każdy kolor dostępny jest w 3 gramaturach: 250g, 500g, 1000g.

art72S
Plastelina jest masą do modelowania, nietwardniejącą. Jest przyjemna w dotyku, bardzo plastyczna i niezbyt ciągliwa. Plastelina Jovi wykorzystuje napełniacz roślinny, dzięki czemu ten sam ciężar produktu posiada o 33% więcej objętości. Inną ważną cechą charakterystyczną plasteliny Jovi jest jej zwiększona plastyczność i niezwykle żywe kolory. Nietoksyczna bezpieczna dla dziecka.

Dostępne gramatury i warianty kolorystyczne:

-kostki 50gr: mix 15 kolorów x 2 kostki, mix 5 kolorów x 6 kostek, 30 kostek w jednym kolorze,

-kostki 150gr: mix 15 kolorów, 15 kostek w jednym kolorze,

-kostki 350gr: mix 15 kolorów, 15 kostek w jednym kolorze (biała, czarna, czerwona)

art8180Pędzelki wykonane z końskiego włosia „pony”. Doskonale sprawdzają się przy malowaniu farbami plakatowymi, farbami temperowymi, akwarelami itp.
Display zawiera 144szt (12 rozmiarów x12szt).

Pędzle są także dostępne w pojedynczych rozmiarach, 00 – 12, pakowane po 12szt.

art8380Pędzelki wykonane z włosia świni. Doskonale sprawdzają się przy malowaniu farbami plakatowymi, farbami temperowymi, akwarelami itp.
Display zawiera 108szt (9 rozmiarów x12szt).

Pędzle są także dostępne w pojedynczych rozmiarach, 0-16, pakowane po 12szt.