Artykuły dla plastyków

Doskonale wiemy, jak czasami artystom jest trudno odnaleźć produkt, na którym im zależy. W końcu aby zrealizować swoją wizję obrazu czy jakiegokolwiek innego dzieła sztuki konieczne jest posiadanie wysokiej jakości akcesoriów i produktów, które to umożliwią. Hiszpańska marka Jovi proponuje najlepsze artykuły dla plastyków, jakie istnieją na rynku. Wszystkie z nich odpowiadają na aktualne europejskie oraz międzynarodowe normy oraz posiadają szereg certyfikatów jakości. Obecnie są one jednymi z najczęściej wybieranych produktów przed wszystkich miłośników kreatywnego spędzania czasu.

Jako wyłączny importer artykułów dla plastyków Jovi proponujemy Państwu m.in. takie produkty, jak lakier wodno-akrylowy do utrwalenia kolorów, akwarele, pędzelki w różnych kształtach, wykonane z gąbki wałki do farb, pojemniki z blokadą wylania czy glina modelarska w wielu kolorach. Szeroka oferta producenta Jovi umożliwia zarówno stworzenie na płótnie wspaniałego obrazu, jak i wykreowanie dowolnego modelu z profesjonalnej gliny twardniejącej na powietrzu. Proponujemy również gotową do użycia masę papierową o różnej gramaturze (m.in. 1000, 680 i 170g).

Dostarczamy artykuły dla plastyków od firmy Jovi do różnego rodzaju sklepów z akcesoriami malarskimi i nie tylko. Jesteśmy zaufanym partnerem handlowym – zapraszamy do współpracy!